Menu Zamknij

Jak Odzyskiwać Nawet do 12% Wartości Zakupów Robionych w Internecie?

Jeżeli od czasu do czasu kupujesz przez internet, to musisz dowiedzieć się o stronie LetyShops. To strona, dzięki której odzyskasz część kwoty, którą wydałeś na zakupy.

Co to jest LetyShops?

LetyShops to serwis cashback, który zwraca Ci pieniędze za każdym razem, gdy robisz zakupy online. Możesz liczyć na zwrot od 1%, a czasem nawet do 12% wartości Twoich zakupów.

Przykładowo, kupujesz w sklepie internetowym Neonet słuchawki bezprzewodowe o wartości 500 zł. Z LetyShops dostajesz zwrot 1,5% wartości Twoich zakupów, czyli w tym przypadku 7,50zł. Może nie jest to duża kwota, ale możesz odzyskiwać tego typu pieniędze za każdym razem, gdy kupujesz coś online.

Na pewno kupujesz na Allegro. LetyShops często organizuje promocje, w których mozesz zyskać nawet 7% wartości zakupów, które robisz w tym serwisie. To już coś.

Czy LetyShops jest darmowy?

Najlepsze w tym jest to, że za używanie LetyShops nie płacisz ani grosza!

Dlaczego LetyShops zwraca pieniądze?

Sklepy internetowe płacą LetyShops za pozyskiwanie klientów. LetyShops dostaje przykładowo od Allegro 4% wartości zakupów klienta, po czym dzieli się uzyskanymi pieniędzmi z użytkownikami. Dzięki temu zyskują obie strony.

W jakich sklepach możesz robić zakupy z LetyShops?

Do wybrou mamy ponad 3200 sklepów online, w tym te najpopularnieijsze, czyli

  • Allegro
  • Aliexpress
  • Zalando
  • Wish
  • Nike

i wiele, wiele innych.

W jaki sposób LetyShops wypłaca pieniądze?

Za każdym razem, gdy robisz zakupy, określona suma pieniędzy, będzie dostępna na Twoim koncie LetyShops w aplikacji lub na stronie. Powinna ona się pojawić do 24h od zakupów.

Gdy uzbierasz 20 zł, co nie powinno Ci zająć długo, możesz zlecić przelew tych pieniędzy na konto bankowe lub portfel internetowy PayPal.

Czy LetyShops to ściema?

LetyShops to renomowany serwis działający od 2014 roku. Poleca go bardzo wielu twórców internetowych, głównie YouTuberzy i blogerzy. Blisko 6 mln osób na całym świecie korzysta z LetyShops, więc nie ma mowy o tym, by serwis niósł za sobą jakiekolwiek ryzyko.

Jak zrobić zakupy z LetyShops i dostać zwrot pieniędzy?

  1. Zarejestruj się w LetyShops- wystarczy, że podasz adres e-mail i hasło.
  1. Potwierdź lokalizację

2. Kliknij „na zakupy”, wybierz sklep i zrób zakupy tak, jak robisz to zawsze.

3. W zakładce „Mój cashback” pojawią się zwrócone środki. Pamiętaj, że może to zająć do 24 godzin.

Możesz też zainstalować dodatek do przeglądarki LetyShops, który za każdym razem gdy robisz zakupy, przypomni Ci, abyś aktywował LetyShops i dostał zwrot gotówki.

Jeżeli kupujesz poprzez smartfona, zainstaluj również aplikację LetyShops na Androidzie lub iOS.