Menu Zamknij

Czy warto kupić słuchawki Beats? Może lepiej poszukać innych słuchawek?

Czy warto kupować słuchawki Beats?

Słuchawki Beats są wszechobecne. Duża w tym rola sprawnego marketingu tej amerykańskiej firmy.

Jednak pomimo swojej ogromnej popularności, Beatsy są bardzo często w ogniu krytyki ze względu na bardzo wysoką cenę i brak satysfakcjonującego brzmienia.

Powiedzmy sobie szczerze. Można spotkać słuchawki o zdecydowanej lepszej jakości audio w nawet trzykrotnie niższych cenach.

Mają za to wiele innych cech, które dla wielu są bardzo ważne. Jeżeli lubisz klasowy wygląd, wygodę, wytrzymałą baterię i prestiż, to Beatsy mogą być poważnym kandydatem do zakupu.

Kto powinien kupić słuchawki Beats?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby słuchawki przede wszystkim dobrze wyglądały, to Beats nie mają sobie równych. Trzeba przyznać, że firma przykłada się do wyglądu wizualnego oraz wybiera dobrej klasy surowce. Często w słuchawkach z logo „b” możemy natknąć się na aluminium, skórę, metal oraz plastik. Dzięki temu słuchawki nie tylko stylowo wyglądają, ale także są bardzo wygodne na długie godziny. Słuchawki łączące te wszystkie cechy znajdzie w tym rankingu najlepszych słuchawek bezprzewodowych 2020.

Może nie widziałeś, że Beats to jedna z filii Apple. Musi to jakoś wpłynąć na ogólne działanie słuchawek. Z racji tego kupując Beatsy, jesteśmy nieco uprzywilejowani, gdy posiadamy iPhone’a. Słuchawki stworzone przez Dr.Dre są specjalnie zoptymalizowane pod względem łączności i ogólnej wydajności pod telefony i tablety Apple. Co z użytkownikami Androida? Oczywiście, Beatsy mogą być sparowane z Androidem, jednak oferują na nim znacznie słabsze działanie.

Ważne! Jeżeli od czasu do czasu kupujesz w internecie, to polecam skorzystanie z darmowej aplikacji LetyShops. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się jak odzyskiwać nawet 12% wartości Twoich zakupów.

Kto nie powinien kupować słuchawek Beats?

Osoby ceniące sobie audiofilskie brzmienie niestety nie będą miały czego szukać w tych słuchawkach. Dźwięk jest po prostu niewarty swojej ceny. Słuchawki kosztujące ponad 1000 zł brzmią jak słuchawki za 300 zł. Okej, jest w nich sporo basu, jednak średnie oraz wysokie częstotliwości wymagają bardzo dużo poprawek. Jeżeli szukasz czegoś, co brzmi naprawdę dobrze, to zapraszam Cię do rankingu najlepszych słuchawek nausznych.

Jeżeli lubisz oszczędzać pieniądze i w każdym zakupionym produkcie szukasz doskonałego stosunku jakości do ceny, to Beatsy stanowczo nie są dla Ciebie. Są według mnie po prostu niewarte swojej ceny. Lwia część sumy za słuchawki Beats to zapewne koszty udanego marketingu. Jest to oczywiście moje zdanie. Dla lubiących oszczędzać mam ranking słuchawek, które brzmią bardzo dobrze i nie kosztują więcej niż 200 zł.

Co kupić zamiast Beatsów?

Jeżeli dobrze poszukasz, znajdziesz dużo znakomitych i tańszych słuchawek od tych amerykańskiego giganta. Są to na przykład:

Jabra Elite Active 65t– Świetne brzmienie, wygoda, nadające się także do sportu. Active 65t rządzą i dzielą, a kosztują mniej niż Beats.

RHA TrueConnect– Bogata jakość audio, potężna bateria i styl. Warto przyjrzeć się tym dokanałowym słuchawkom.

Audio-Technica ATH-M50XBT– Renomowane słuchawki bezprzewodowe, które są polecane dla osób, które zwracają szczególną uwagę na akustykę.

AKG Y50BTBardzo ładny design oraz znakomite cechy użytkowe sprawiają, że te słuchawki bluetooth to łakomy kąsek na rynku.

Czy więc warto kupić Beatsy?

Jeżeli lubisz markowe produkty, które są ładnie i dobrze wykonane oraz prestiż, jaki idzie z posiadania ich, to Beatsy mogą być dla Ciebie. Pod względem jakości audio, możesz kupić coś zdecydowanie lepszego w niższej cenie. Jest to tylko moja opinia, więc sam powinieneś zastanowić się, czy warto kupić słuchawki Beats.