Menu Zamknij

Logitech G933 Artemis Spectrum- recenzja fantastycznych słuchawek dla graczy

Logitech G933

plusZnakomity mikrofon
plusŚwietna jakość dźwięku
plusWygoda
plusŁączność

minusZbyt dużo klawiszy

Jesteś zmęczony szukaniem dobrych słuchawek do gier?

Szukasz tego czegoś, co gwarantowałoby świetny dźwięk, który dodaje smaku rozgrywce?

A może ważny jest dla Ciebie czysty i bez zakłóceń mikrofon?

Wygoda, która zatrzyma Cię przed komputerem na długo?

To wszystko, a nawet jeszcze więcej możesz dostać, kupując udane, choć nie bez wad słuchawki dla graczy Logitech G933 Artemis Spectrum. Zapraszam do ich recenzji, która pomoże Ci podjąć decyzję zakupową.

Wygląd i wygoda

Te słuchawki dla gracza wyglądają nieźle i nawet nieco futurystycznie. Ten wygląd na pewno nie spodoba się każdemu. Headsetu nie można nazwać minimalistycznym, ponieważ posiada sporo klawiszy funkcyjnych takich jak m.in. włączanie/wyłączanie, czy zmiana poziomu głośności. Po prawej stronie znajdziemy wejście na kabel USB oraz mini jack. Oba kable tego typu znajdziemy w opakowaniu.

Pałąk posiada wiele poziomów rozpiętości i myślę, że nikt nie będzie miał problemów z dopasowaniem słuchawek do kształtu i wielkości swojej głowy. Po lewej stronie znajdziemy oczywiście mikrofon, który w razie potrzeby można złożyć. Gdy zapadanie ciemność, Logitech Logitech G933 są podświetlane.

Słuchawki możemy podłączyć do PlayStation 4 oraz Xbox’a One.

Myślę, że sama konstrukcja recenzowanego headsetu jest wagowo w sam raz. Pałąk jest miękki, a nauszniki niezwykle komfortowe z dużą ilością miejsca na uszy w środku. Dzięki temu Twoje sesje przed komputerem mogą ciągnąć się w nieskończoność. Z racji tego, że w tym urządzeniu jest sporo plastiku, to lepiej nie testować go do granic możliwości.

Jakość dźwięku

Jak na bezprzewodowe słuchawki gamingowe, brzmią one bardzo dobrze. Testując je w grach, byłem w stanie bardziej niż poprawnie usłyszeć wszelkie dźwięki wokół mnie, których nie słyszałem w moich słuchawkach za około 200 zł. Scena jest bardzo szeroka, a basy sprawiały, że eksplozje i inne gwałtowne dźwięki dodawały sporych emocji rozgrywce. Wbudowany equalizer pozwala dopasowywać akustykę do indywidualnych potrzeb oraz uruchamiać dźwięk przestrzenny 7.1. Myślę jednak, że większość z Was nie będzie miała takowej potrzeby.

Ważne! Jeżeli od czasu do czasu kupujesz w internecie, to polecam skorzystanie z darmowej aplikacji LetyShops. Kliknij tutaj, by dowiedzieć się jak odzyskiwać nawet 12% wartości Twoich zakupów.

Mikrofon

Jak już wspomniałem wcześniej w tej recenzji, mikrofon jest wysuwany. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala Ci rotować nim, jak tylko zechcesz. Aby wyłączyć mikrofon, jest do tego przeznaczony specjalny przycisk. Nie będziesz miał problemu z rozszyfrowaniem, czy mikrofon jest zmutowany, ponieważ gdy tak jest, to słuchawki zmieniają kolor na czerwony.

Na domyślnych ustawieniach, jakość mikrofonu jest bardziej niż przyzwoita. Twoja drużyna nie będzie miała najmniejszego problemu ze zrozumieniem tego, co mówisz. Mikrofon jest czysty i dokładny.

Bateria

Pojemność akumulatora jest według mnie wystarczająca. Z włączonymi światełkami LED jesteśmy w stanie wyciągnąć około 6 godzin. Wyłączając iluminacje, wynik ten można przedłużyć o jakieś 2 godziny. Szczerze mówiąc, ja nigdy nie używam LEDów, ponieważ podczas gry po prostu ich nie widzę i jest to kompletnie bez sensu, a do tego zjada baterię.

Funkcjonalność

Lubię prostotę, lecz ten headset zdecydowanie takim nie jest. Podczas gry, gdy mam na uszach słuchawki i przykładowo chcę zmniejszyć głośność, mam spore problemy z odnalezieniem odpowiedniego przycisku. Jest to duży problem i średnio udaje mi się kliknąć w odpowiednie miejsce raz na 3 próby. Z czasem oczywiście nabiorę wprawy, lecz Logitech G933 Artemis Spectrum to urządzenie, którego trzeba się nauczyć

Czy warto kupić Logitech G933 Artemis Spectrum?

Logitech G933 Artemis Spectrum to według mnie jedne z najlepszych słuchawek do gier, jakie możesz obecnie kupić. Jeżeli podoba Ci się ich wygląd to bardzo dobrze, bo grają one równie dobrze, oraz są wyposażone w świetny mikrofon. Może mają kilka wad jak na przykład nieintuicyjne sterowanie, lecz można się tego nauczyć. Czy są wart swojej ceny? Absolutnie tak.

Podobne słuchawki

SteelSeries Arctis ProZnakomity headset, który pomimo tego, że dość drogi, to może okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Logitech G935Bliźniaczo podobne do G33 słuchawki gamingowe, które zapewnią fantastyczne wrażenia z rozgrywki.

Plantronics RIG 800 LX– Solidność, która sprawi, że te słuchawki na pewno pomogą Ci zdobywać cele w wirtualnym świecie.

Specyfikacje techniczne

Częstotliwość: 20Hz-20KHz
Bateria: 8h
Światła LED: Tak
Dźwięk przestrzenny 7.1: Tak
Zasięg bezprzewodowy: 15m
Waga: 366 g
Mikrofon: Tak